Jiří Kastner: Psychická odolnost = psychická imunita. Je lepší stresu předcházet, než ho řešit

12. únor 2021

Pátečním hostem Habaděje bude mentální trenér, kouč mnoha sportovců i podnikatelů a celých týmů, Mgr. Jiří Kastner. Studoval Maorskou kulturu na Cookových ostrovech i mentální přípravu Vikingů za severním polárním kruhem. Působil také jako učitel dobrovolník pro tibetské děti na severu Indie.

Jiří Kastner ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Mgr. Jiří Kastner, MBA

mentální trenér, mentor, kouč sportovců, manažerů a obchodních týmů. Kniha Barevné emoce vás strhne záplavou barev, vtipnými příběhy i možností vybarvit si nedokončené ilustrace. Jiří Kastner se věnuje emocím přes 20 let a Jan Šádek patří k nejbarevnějším ilustrátorům.

Jiří Kastner spolupracoval na firemních projektech s těmi nejúspěšnějšími podnikateli. Řadu let také pomáhá malým dětem s jejich talentem, přednáší na univerzitách a učí emoční výchovu v mateřských a základních školách.

Čtěte také

Pracuje jako mentor pro lidi, kteří chtějí změnit práci, životní styl a nebo jen řeší naprosto běžné životní situace.

Úspěch v práci podmiňuje potom samozřejmě i spokojenější život osobní, je to hodně navázané. Spokojeni jsme díky svým výsledkům a pak máme spokojenější i život.

„Ona to nemusí být ale spokojenost jen díky výsledkům, můžeme být spokojeni sami se sebou, získat vnitřní klid, že nejsme pod vlivem okolností a doby. Člověk se takzvaně hodí víc do klidu, když má psychiku a vnitřní svět víc pod kontrolou," říká Jiří Kastner.

A představíme vám také pozoruhodný projekt, který by mnohým z nás určitě mohl pomoci, jak se naučit pracovat s energií. Je to kniha Barevné emoce, což je návod, jak umět zvládat emoce a nálady, jak se naučit bojovat nebo naopak spolupracovat s ostatními. Jejím autorem je právě Jiří Kastner.

Jiří Kastner a Lada Klokočníková ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Za klíčový moment úspěchu považuje správné nastavení hlavy. I o tom si s Jiřím Kastnerem bude Lada Klokočníková povídat v pátek 12. února po desáté hodině na frekvencích Českého rozhlasu Hradec Králové Králové.

Spustit audio

Související