Pavla Kindernayová
Miluji společnost. Od malička jsem věděla, že musím najít uplatnění mezi lidmi.
tlf: 221 554 638
K mikrofonu jsem se dostala poprvé v šesté třídě, když si mě učitelé vybrali do školního rozhlasu. A tak jsem každé pondělí spolužákům přednášela různé zajímavosti, aniž bych tušila, že právě tento obor mi bude souzen i v budoucnu.
Dosavadní kariéra: Do mediální sféry jsem vplula v 18 letech, kdy má cesta začala v jednom soukromém pardubickém rádiu a pokračovala do regionálních televizí. Mezitím jsem vystudovala Pedagogickou fakultu na Univerzitě Hradec Králové, následovala petiletá spolupráce s Českou televizí a dabingy dokumentů a sportovních magazínů pro televizi Nova.
Proč Český rozhlas? Je to výzva, kterou jsem s nadšením přijala. Pracovat pro seriózní stanici, která si roky udržuje dobré jméno je snem mnoha moderátorů a mně se vyplnil.
Ráda se učím nové věci a moderování dopoledního Habaděje je pro mě úžasnou změnou. V televizi máte více možností, jak diváka zaujmout. Svou nezanedbatelnou úlohu hraje obraz, který popisuje a rozráží pozornost. Rozhlas je v tomto ohledu nemilosrdný. Máte jen svůj hlas a pocity - o to je to náročnější. Problémy musí zůstat mimo studio. Naštěstí je tady červené světlo, které má magickou moc. Když se rozsvítí, vím že jsem s Vámi - s našimi posluchači - a jsem šťastná! Jsou to neuvěřitelně silné pocity. I skrze ně se Vám snažím zpříjemnit den spoustou zajímavostí. Tak snad se mi to daří.
Zájmy: Ráda zpívám, tančím, plavu, hraju volejbal, v létě se starám o zahrádku... aktivit by bylo hodně, času málo. Když nejsem v práci, potřebují mě mé děti, které miluji nade vše. Pokud je ale možnost, jdu si s přáteli vybít přebytečnou energii pod volebalovou síť a do bazénu chodím tzv. vypínat. Možná to znáte... když ponoříte hlavu pod vodu, tak ten šum je tak zvláštní, že pak nedokážete vnímat nic jiného...
V Českém rozhlase pracuje od října 2014.
Všechny články
-
Novinky v léčbě šedého zákalu, kterým trpí až půl milionu Čechů. Rady oftalmologa Vladimíra Kordy
Oční radioporadna. A soustředíme se na novinky v operacích šedého zákalu. Trpí jím až půl milionů Čechů. A u pacientů starších 60 let ohrožuje dokonce každého druhého.
-
Systém třídění odpadů stojí na tom, jak se chová ten, kdo odpad vyprodukuje. Začít musí každý u sebe
Odpad, to není zrovna voňavé téma, ale zabývat se jím je nutné, abychom se nezalkli ve špíně. Jak to udělat, abychom odpadu vyprodukovali méně a platili za něj také méně?
-
Současný důchodový systém je postavený tak, že je víc pracujících než důchodců. To se ale brzy změní
Vláda Schválila důchodovou reformu. Jaké jsou změny v penzijním spoření? Na to se zaměříme v naší radioporadně, kde jsme přivítali finančního poradce Petra Koštejna.
-
Den bez aut! V pátek 22. září bude pro osobní automobily uzavřena Gočárova třída v Hradci Králové
Povídání bez vůně benzínu a burácení motorů. Zaměříme se na kampaň Evropského týdne mobility, která v našem regionu začala. Za organizátory vám vše přiblíží Jana Svobodová.
-
Manželé Lucie a Lukáš Zemanovi fotí divočinu: O tom, kam vyrazíme, rozhodují samotná zvířata
Cestovatelé, manželé Lucie a Lukáš Zemanovi, jezdí do divočiny fotit divoká zvířata. Lukáš je držitelem prestižního ocenění Czech Press Photo a Lucie je biochemička.
-
Chopím se velení velkých akcí. Věřím, že v kraji bude ještě bezpečněji, říká nový policejní ředitel
Naším hostem ve studiu je dnes plk. Petr Sehnoutka, nový ředitel Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje. A společně se podíváme na plány police do budoucna.
-
Japonština s puncem nejtěžšího jazyka. Tomáš Stránský prožil rok v úžasné Zemi vycházejícího slunce
Ve studiu jsme přivítali nadaného studenta Tomáše Stránského, který má talent na jazyky. Umí i japonsky a v Japonsku byl, protože získal grant Ministerstva školství.
-
RS virus, covid nebo chřipka. Ochrana a očkování proti nim. Radioporadna s prof. MUDr. Jiřím Beranem
Radioporadna věnovaná očkování. Do Česka dorazila vůbec první vakcína proti RS virům. Co tyto viry způsobují, pro koho jsou nebezpečné? Kdo by měl o očkování uvažovat?
-
Performerka Bradka: Oblíbená definice zní, že slam poetry nemá definici. Člověk se sám stává textem
Do hradeckého rozhlasového studia zavítala performerka, autorka, učitelka, ale hlavně veselá a energická žena Radka Grohová. A spolu vám trošku představíme slam poetry.
-
Lidé netuší, že mají nemocné ledviny. Přitom stačí občas zajít k lékaři na preventivní prohlídku
Až 15 procent světové populace trpí určitou formou onemocnění ledvin. Odhady hovoří o tom, že zasažen je každý desátý Čech, většina ani neví, že se u nich choroba rozvíjí.
Stránky
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- následující ›
- poslední »