Koho by nominoval v populární anketě na Šarmantní osobnost roku herec Miroslav Šimůnek?

16. leden 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Miroslav Šimůnek
0:00
/
0:00

Rok 2020 zásadně změnil náš každodenní způsob života. Většina z nás se nečekaně přesunula z kanceláří na homme office. Kromě změn v organizaci práce jsme nuceni obměnit i naše zvyklosti. Jak zvládnout dobře práci z domova, o tom bude ve víkendové Šarmu Lada Klokočníková mluvit s mentálním trenérem Jiřím Kastnerem. 

Kromě toho se dozvíte, s jakými plány vstoupil do nového roku herec Miroslav Šimůnek, poradíme vám také, jak by měl vypadat generální úklid šatníku a o kovidové době seznamek bude fejeton spisovatelky Haliny Pawlowské.

Halina Pawlowská

Jednoho z posluchačů, který poslal tip do naší rozhlasové ankety Šarmantní osobnost roku, také odměníme knihou cestovatele Leoše Šimánka s názvem Havajské ostrovy.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...