Hlasujte pro Šarmantní osobnost roku! Čekáme vaši tipy pro 25. ročník populární rozhlasové ankety

11. leden 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Jiří Suchý je Šarmantní osobností roku

Český rozhlas vyhlašuje 25. ročník posluchačské ankety Šarmantní osobnost roku. Do konce února můžete posílat tipy na známé a i méně známé osobnosti. Z nich na základě největšího počtu hlasů sestavíme žebříček deseti „nejšarmantnějších osobností", ze kterých budete vybírat svou oblíbenou šarmantní osobnost do konce dubna. 

Čtěte také

Pro deset hlasujících posluchačů a čtenářů jsou i letos připraveny hodnotné ceny - televizor, digitální rádia, notebook, chytrý telefon, víkendové poukazy a dárkové kosmetické balíčky.

Vítěze vyhlásíme v květnu v našem vysílání. Další drobné ceny věnujeme každý týden ve víkendovém rozhlasovém magazínu Šarm jednomu z hlasujících posluchačů na Českém rozhlase Hradec Králové.

Kromě známých osobností se těšíme i na vaše tipy na šarmantní osobnosti z vašeho okolí. Určitě jich není málo a my je velmi rádi v našem vysílání také představíme.

Jak můžete hlasovat?

Elektronickou poštou na adresu sarm@rozhlas.cz pošlete jméno a příjmení osobnosti, které dáváte hlas.
Nebo formou SMS zprávy na telefonní číslo: 736 304 030 ve tvaru SARM /mezera/ JMÉNO A PŘÍJMENÍ OSOBNOSTI.
Tip na Šarmantní osobnost za rok 2020 můžete poslat i klasicky poštou na adresu: Český rozhlas, Havlíčkova 292, 50101 Hradec Králové.

Vítěze ankety Šarmantní osobnost roku 2020 vyhlásí moderátoři Lada Klokočníková a Miroslav Vaňura v květnu na galavečeru, na kterém by neměl chybět loňský vítěz herec, hudebník a šéf divadla Semafor Jiří Suchý, vítěz internetového hlasování pilot Martin Šonka a také šarmantní osobnosti minulých ročníků.

Smyslem ankety, která vznikla v královéhradeckém rozhlase v roce 1996, je hledat a oceňovat charismatické a šarmantní osobnosti.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová