Hormonální jógová terapie pomáhá ženám s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Hormonální jógová terapie pomáhá ženám s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou

Přírodní léčba a sestava cviků vycházejících z hatha jógy, kundalini jógy a tibetských technik práce s energií, která byla vytvořená pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou. To je hormonální jógová terapie.

Certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie Šárka Simonidesová je hostem naší radioporadny.

Hormonální jógová terapie obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce a hlavně na harmonizaci hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy menopauzy a rovněž pomáhá při dalších problémech jako jsou polycystické vaječníky, premenstruační syndrom či neplodnost.

Terapie Hormonální jógou zvyšuje a vyrovnává hladinu hormonů, především estradiolu, takže pomáhá v prevenci osteoporózy a kardiovaskulárních onemocnění.

Hormonální jógová terapie pomáhá ženám s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou

Hormonální jógová terapie podpoří také váš celkový zdravotní stav, zvýší pružnost vašeho těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, zvýší metabolismus, vylepší tvar postavy i stav pleti, zvýší imunitu a napomůže omlazení těla i mysli.

Šárka Simonidesová je certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues. Byla přímou studentkou Dinah Rodrigues, která jako jediná na světě může certifikát vydávat. Je jednou z mála certifikovaných lektorek Hormonální jógy pro muže, ženy i diabetiky.

V ČR byla jednou z prvních lektorek oprávněná sestavu předávat a vyučovat pro všechny skupiny. Sestavu hormonální jógy zná od roku 2009, tedy 10 let.

Je nejen lektorkou hormonální jógy, ale současně i akreditovanou učitelkou jógy, jin jógy a lektorkou školy pánevního dna. Józe se věnuje přes 15 let.

Celou radioporadnu se Šárkou Simonidesovou si můžete poslechnout v našem audio-archivu:

Spustit audio
autoři: Jana Kudyvejsová , baj

Odebírat podcast

Související