Veterinární poradna zvěrolékařky MVDr. Vlaďky Teplé aneb péče o naše domácí mazlíčky

28. únor 2019
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Běžící pes je plný radosti

Zvěrolékařka MVDr. Vlaďka Teplá v naší rozhlasové veterinární poradně aneb péče o naše domácí mazlíčky. Zajímavá osobnost je hostem radioporadny Českého rozhlasu Hradec Králové každý všední den po 11. hodině.

Má váš zvířecí mazlíček zdravotní problémy? Pak určitě hledáte veterináře a nejbližší veterinární ordinaci. Dopřejte svému zvířeti kvalitní odborné vyšetření a v případě potřeby profesionální operativní zákrok s možností hospitalizace. Nezapomínejte na pravidelné prohlídky a očkování.

Těšíme se na vaše dotazy!

MVDr. Vlaďka Teplá ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Uslyšíte užitečné rady z úst lékařských a dalších odborníků i poutavé vyprávění zajímavých osobností. Naším cílem a přáním je přispět k porozumění a k pochopení vzájemných souvislostí.

Celou radioporadnu s MVDr. Vlaďkou Teplou si můžete poslechnout v našem audio-archivu:

autoři: Blanka Malá , baj
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.