Václav Souček: Pro a proti

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Informace
0:00
/
0:00

Při sobotě trošku vážně, trošku nevážně.  O Silvestru zvěstoval tištěný zdroj, že prokuratura zrušila obvinění slovenského expremiéra. Sotva, že to vezmete s jistou úlevou na vědomí, jiné mocné médium informuje, že se zpráva nezakládá na pravdě, a že obvinění trvá. 

Přebíráte si to jako ta Popelka hrách a popel, jen ti holoubci nikde. Když už jsou zmíněni holoubci - okenní parapety můžete hustě osázet drátěnými jehlami, ale stejně tam ptactvo nebeské zanechává zřetelné stopy toho, co si o Vašem opatření myslí. Každé „pro" si okamžitě vykoleduje své „proti".

Jeden z nejúspěšnějších fotbalových trenérů současnosti Pavel Vrba odchází z Plzně do Bulharska, když (podle jeho slov) dostal od vedení oddílu oranžovou kartu. V ostravském „Baníčku" potkal týž osud úspěšného trenéra Júlia Pánika, když vytahal z ohně horké kaštany sestupu.

Trenér Josef Cszaplár, těžce zkoušený poutěmi od klubu ke klubu, se údajně dobral ve své fotbalové kariéře až k hořkému výroku o stálém vztahu mezi póly pro a proti:
„ K pravdě se musíš umět prolhat…".

Spustit audio
autoři: Václav Souček , baj

Odebírat podcast

Související