Stále šarmantní operní pěvkyně a herečka Soňa Červená připravuje četbu z knihy Stýskání zakázáno

29. srpen 2020

V Brně v pondělí skončily mezinárodní veletrhy módy a obuvi Styl a Kabo. V magazínu Šarm v rubrice módní trendy se k nim vrátíme v rozhovorech s některými vystavujícími.

S královéhradeckou módní návrhářkou Jitkou Šedovou pak vám povíme, co nám paní móda připravila na podzim.

Stále šarmantní operní pěvkyně a herečka Soňa Červená připravuje v našem rozhlase svou další četbu na pokračování z knihy Stýskání zakázáno.

Čtěte také

V rubrice Osobnost Šarmu si s ní budeme povídat nejen o této práci, ale i o tom, jak prožila letošní léto a pozveme vás do naší kavárny, kde se v září s touto okouzlující ženou můžete setkat.

V seriálu o zdravém hubnutí se od výživové poradkyně Martiny Jandové dozvíte, že i pečivo může být, je- li dobře zvolené, součástí vašeho jídelníčku.

Vinný ocet jako účinný prostředek pro hubnutí doporučí v kosmetickém rádci Vlasta Libotovská a v konci pořadu opět odměníme jednoho z vás za hlas, zaslaný do ankety Šarmantní osobnost roku.

Lada Klokočníková a Vlasta Libotovská v rozhlasové kavárně

Poslední prázdninový magazín o životním stylu Šarm na vás čeká v sobotu po 18 a v neděli po 11 hodině.

Těší se na vás Lada Klokočníková!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.