Pořád platí: Co Čech, to muzikant? Veletrh českých hudebních nástrojů v hradecké PETROF Gallery

20. květen 2022

Staňte se součástí jedné z největších přehlídek českých výrobců hudebních nástrojů. Český rozhlas Hradec Králové vás srdečně zve na první ročník veletrhu „PROMUZIKA“, který se koná 20. a 21. května 2022 v industriálních prostorách PETROF Gallery v Hradci Králové. Přímý přenos z akce v pátek 20. května od 9:00 do 12:00 hodin.

Čtěte také

Veletrh „PROMUZIKA“ se koná pod taktovkou Asociace výrobců hudebních nástrojů. Patronem akce je kapela Chinaski. Akce se koná pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje Mgr. Martina Červíčka, brig. gen. v.v. a primátora města Hradce Králové prof. PharmDr. Alexandra Hrabálka, CSc.

Dvoudenní program představí nejvýznamnější výrobce českých hudebních nástrojů. V pátek máte jedinečnou možnost strávit den s patronem veletrhu, skupinou Chinaski.

PROMUZIKA - veletrh českých hudebních nástrojů

Na několika speciálních programových blocích si s nimi můžete povídat o muzice, skládání, songwritingu a čekají vás také ukázky práce s jednotlivými nástroji včetně závěrečného speciálního vystoupení pro návštěvníky veletrhu.

Po celou dobu trvání festivalu budou probíhat umělecké i odborné workshopy.

Připravený je bohatý doprovodný program, včetně dalších večerních koncertů ve venkovních prostorách areálu PETROF, kde zahrají Ivan Mládek a Banjo Band, Radim Zenkl, kapela HASHBERRY a další.

Přijďte si vyzkoušet novinky ze světa hudebních nástrojů, které vytvořily zlaté české ručičky a užijte si vystoupení známých muzikantů!

Od rozhlasového mikrofonu se na vás těší Lada Klokočníková a Zdeněk Novák.

Spustit audio

Související