Petra Korelová Koppová: Péče o zdravou vlasovou pokožku je základ pro růst krásných a silných vlasů

14. prosinec 2020

Uznávaná odbornice na poradenství a diagnózu vlasů i vlasové pokožky Petra Korelová Koppová v naší radioporadně na téma: poškozené vlasy domácím barvením a správná výživa pro vlasové kořínky. 

Petra Korelová Koppová ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Petra Korelová Koppová

její salon je profesionální značkou exkluzivně zasvěcenou krasným zdravým vlasům. Patří k luxusním světovým salonům a to díky účinnosti profesionálních přípravků a celkovou filozofií komplexního přístupu. V Salonu Petra Koppová najdete spojení elegance, čistoty a pohodlí. Zažijte i Vy okamžitou proměnu svých vlasů díky individuálně stanovené diagnóze.

Pomocí důkladného a hloubkového ošetření dokážete ovlivnit všechny nežádoucí projevy, například malý objem, krepatost, maštění pokožky, nebo problémy s lupy a vypadáváním vlasů.

Čtěte také

Zdravá vlasová pokožka je optimální pro růst krásných, silných a zdravých vlasů. Ani jemné a přirozené šupinky nemusí znamenat žádný problém.

Citlivá vlasová pokožka je na povrchu viditelně zarudlá. Čím více je zarudnutí patrné, tím více podrážděná a citlivá je vlasová pokožka.

Suché lupy viditelné na vlasové pokožce představují vrstvy kožní rohovky různých velikostí. Mohou být jemné a jednoduše odpadávat, pokud jsou lupy suché.

Mastné lupy jsou také viditelné na vlasové pokožce. Na rozdíl od suchých jsou ale tlustší, lesklé a lepkavé.

Čtěte také

Mastná vlasová pokožka se leskne v důsledku nadměrné produkce kožního mazu. Tento jev lze snadno vidět pouhým okem, ale kamera pomáhá kadeřníkovi vysvětlit problém zákaznici a nabídnout vhodná řešení.

Nadměrné vypadávání vlasů u mužů může vést až k úplné plešatosti, která se začíná projevovat na spáncích a čele a postupuje na temeno. U žen se nadměrné vypadávání vlasů objevuje méně často.

Celou radioporadnu s Petrou Korelovou Koppovou si můžete poslechnout v našem audio-archivu:

autoři: Blanka Malá , baj
Spustit audio

Související