Nic není nemožné, vlasy jsou má vášeň, to je heslo kadeřnice Petry Korelové Koppové

17. květen 2019

Uznávaná odbornice na poradenství a diagnózu vlasů i vlasové pokožky Petra Korelová Koppová v naší radioporadně z rozhlasové kavárny na téma: módní trendy v účesové tvorbě a novinky v péči o vlasy.

Víte, že správnou péčí můžete dosáhnout velké změny u vašich vlasů?

Hitem letošního jara a léta jsou splétané vlasy!

Účes Messi (modelka Petra) - Kadeřnice Petra Korelová Koppová v naší Radioporadně o trendech letošního jara v účesové tvorbě!

Kadeřnice Petra Korelová Koppová představila v naší Radioporadně po 11. hodině módní trendy jara a léta a poradila, jak pečovat o vlasy.

Pomocí důkladného a hloubkového ošetření dokážete ovlivnit všechny nežádoucí projevy, například malý objem, krepatost, maštění pokožky, nebo problémy s lupy a vypadáváním vlasů.

Zdravá vlasová pokožka je optimální pro růst krásných, silných a zdravých vlasů. Ani jemné a přirozené šupinky nemusí znamenat žádný problém.

Citlivá vlasová pokožka je na povrchu viditelně zarudlá. Čím více je zarudnutí patrné, tím více podrážděná a citlivá je vlasová pokožka.

Suché lupy viditelné na vlasové pokožce představují vrstvy kožní rohovky různých velikostí. Mohou být jemné a jednoduše odpadávat, pokud jsou lupy suché.

Mastné lupy jsou také viditelné na vlasové pokožce. Na rozdíl od suchých jsou ale tlustší, lesklé a lepkavé.

Když vlasy volají o pomoc! Lída Beránková vás naučí správně mýt vlasy a používat kondicionéry

Vlasy

Jak se správně starat a pečovat o vlasy? To ví přesně vlasová stylistka a specialistka Mgr. Ludmila Beránková. Ta bude hostem radioporadny Českého rozhlasu Hradec Králové.

Mastná vlasová pokožka se leskne v důsledku nadměrné produkce kožního mazu. Tento jev lze snadno vidět pouhým okem, ale kamera pomáhá kadeřníkovi vysvětlit problém zákaznici a nabídnout vhodná řešení.

Nadměrné vypadávání vlasů u mužů může vést až k úplné plešatosti, která se začíná projevovat na spáncích a čele a postupuje na temeno. U žen se nadměrné vypadávání vlasů objevuje méně často.

Celou radioporadnu s Petrou Korelovou Koppovou si můžete poslechnout v našem audio-archivu:

Spustit audio

Související