Rádio na cestách se zastavilo v Dobrušce. Atmosféra byla velmi milá a navíc ji můžete zažít i vy!

26. květen 2022

Ve Společenském centru v Dobrušce se konala veřejná nahrávka pořadu Českého rozhlasu Hradec Králové. Hosty byli imitátor Václav Faltus, šéfkuchař Radek Pálka, ředitel Českého rozhlasu Hradec Králové a Českého rozhlasu Pardubice Jiří Kánský a moderátorských mikrofonů se chopily Lada Klokočníková se Zdenou Kabourkovou. 

O příjemný hudební doprovod se postarala kapela Klapeto. Atmosféra byla velmi milá a všichni posluchači ji mohou zažít na vlnách Českého rozhlasu Hradec Králové.

A už teď se těšíme na 28. června, kdy se Rádio na cestách Českého rozhlasu Hradec Králové zastaví v Hronově v parku Aloise Jiráska.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.