Užijte si Léto v lázních! Přenos z Janských Lázní na Trutnovsku ovládla pohodová a rodinná atmosféra

21. červenec 2020

Užijte si Léto lázních na vlnách regionálních stanic Českého rozhlasu. Celé prázdniny moderátor pořadu Výlety Pavel Kudrna putuje po lázeňských místech České republiky. Posluchači se mohou těšit na reportáže z lázeňského prostředí, zajímavé hosty a soutěže o lázeňské pobyty. Partnerem projektu je Svaz léčebných lázní ČR.

Všechny prázdninové soboty až do 29. srpna v čase od 13:00 do 14:00 hodin v rámci pořadu Výlety patří živému vysílání z vybraných lázeňských měst.

Moderátor Pavel Kudrna seznámí návštěvníky a posluchače nejen s historií konkrétního lázeňského města, ale také s jejich specializací, raritami a doporučí i tipy na výlety v okolí.

V sobotu 18. července se uskutečnil přímý přenos z Janských Lázní na Trutnovsku. Pohodovou atmosféru zpestřilo vystoupení zpěváků Milana Drobného a Davida Deyla.

Soutěžte o lázeňské pobyty

Léto v lázních regionálních stanic Českého rozhlasu nabízí posluchačům několikrát týdně také soutěže o lázeňské pobyty pro dvě osoby.

Každý všední den od 9:45 probíhá telefonická soutěž a každý víkend v pořadu Výlety pak soutěž prostřednictvím SMS. Stačí pouze správně zodpovědět vědomostní otázku týkající se zapojených lázeňských měst a obcí.

autoři: Pavel Kudrna , baj
Spustit audio

Související