Dvorský safari park přivítal rekordního návštěvníka číslo 600 000 za rok 2022. Rodinu Dufkových

25. říjen 2022 08:03

Safari park Dvůr Králové zaznamenal nejvyšší návštěvnost v moderní historii. 600 000 hostem se v pondělí 24. října stala rodina Dufkových z Mladé Boleslavi. „Jde o výsledek o to hodnotnější, že v posledních letech přibývá řada jiných atrakcí,“ řekl při té příležitosti ředitel dvorského safari parku Přemysl Rabas. 

Slavnostní chvíli se sympatickými manželským párem a dvěma dětmi zachytila reportérka Dana Voňková.

Čtěte také

„Z toho máme nesmírnou radost. Je to nejvyšší návštěvnost v naší moderní historii. Stávající zoologické zahrady se významně zlepšují a vznikají nové. Děkuji všem, kdo se do safari parku rádi vracejí a podporují ho,“ uvedl ředitel safari parku Přemysl Rabas.

Jubilejními návštěvníky se stali Dufkovi z Mladé Boleslavi. Ředitel safari parku je přivítal a předal jim poukaz na pobyt v Safari Park Resortu se stylovou africkou večeří v Safari pivovaru a zážitkem Žirafám z očí do očí. Právě tento pobytový balíček je jedním z nejoblíbenějších, které resort safari parku návštěvníkům nabízí.

Sami Dufkovi právě v hotelu pobývají: „Do safari parku se velmi rádi vracíme, nejraději máme fenky. Těší nás, že v zahradě vždy přibude něco nového,“ řekli.

Čtěte také

Rekordního návštěvníka přivítal safari park na počátku oblíbeného Týdne duchů. Magnetem letošního roku jsou mláďata levharta perského, která dnes začala pravidelně chodit do venkovního výběhu a představila se tak veřejnosti.

Návštěvnicky velmi oblíbené je také dlabání dýní na dekoraci areálu safari parku nebo dýňové hody u vybraných druhů zvířat.

Týden duchů v Safari Parku Dvůr Králové na Trutnovsku vyvrcholí v sobotu 29. října velkou Strašidelnou stezkou s víc než deseti strašidelnými stanovišti plnými zábavy.

autoři: Dana Voňková , baj
Spustit audio

Související