Děti a jejich volný čas. Chce to zapomenout na vlastní ambice a začít potomkům naslouchat

31. srpen 2018
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Mgr. Květa Štěrbová ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Proč by měly děti navštěvovat zájmové kroužky? Jak je motivovat? Mgr. Květa Štěrbová, ředitelka společnosti Kroužky, hostem naší radioporadny na téma: děti a jejich volný čas.  

Společnost Kroužky již od roku 1999 organizuje zájmové kroužky přímo v partnerských mateřských a základních školách po celé České republice a v Bratislavě. Pečuje o smysluplný volný čas tisíců dětí. Velmi áleží na spokojenosti každé holčičky a chlapečka.

Děti a zájmové kroužky

Jde o tým lektorů, pedagogů, metodiků a zkušených odborníků, kteří májí rádi děti. Baví je provázet naše potomky světem vědy, sportu, umění a kreativity. Je pro ně radost prožít volný čas s dětmi a učit se od nich.

Kroužky jsou neziskovou organizací a školským zařízením zapsaným Ministerstvem školství ČR, které společnost ocenilo medailí za mimořádnou pedagogickou činnost.

Čtěte takéKroužky

Jak by by měl být kroužek dlouhý, ​aby se děti dokázaly soustředit. A od kolika hodin do kolika by byl kroužek ideální? Jak rodiče poznají, že je kroužek odborně veden? Na co dát při výběru pozor, co by nás mělo varovat?

Celou radioporadnu s Mgr. Květou Štěrbovou si můžete poslechnout v našem audio-archivu:

autoři: Blanka Malá , baj
Spustit audio

Související