Všude dobře! Cestování je láska na celý život. Přímý přenos z festivalu Infotour a Cykloturistika

8. březen 2019

V pátek 8. března dopoledne připravil pro své posluchače Český rozhlas Hradec Králové přímý přenos z festivalu Infotour a Cykloturistika, který se uskuteční v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové. Jde o největší veletrh cestovního ruchu v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.

Návštěvníci veletrhu Infotour a Cykloturistika najdou opět ve dnech 8. - 9. 3. 2019 v Kongresovém centru Aldis Hradec Králové nabídky turistických možností nejen z celé České republiky, ale již tradičně přijedou se svými nabídkami také vystavovatelé z mnoha evropských zemí.

Bicykl a cykloturistika

Turisticky zajímavá místa představí kraje a města, destinační společnosti, lázeňské subjekty, hrady a zámky, hotely, atraktivní přírodní lokality, památkové rezervace, kempy, zábavní a vzdělávací areály pro děti.

Program festivalu Infotour a Cykloturistika v Hradci Králové

Velkou část vystavovatelů samozřejmě představují cestovní kanceláře a agentury, návštěvníci budou mít možnost vybírat z nepřeberného množství výletů a zájezdů po České republice i zahraniční.

Nemalá nabídka vystavovatelů je směřována k oblíbené cykloturistice - cyklozájezdy, cyklopobyty, kola, cyklomapy.

Tradičním a velmi oblíbeným zpestřením veletrhu jsou cestovatelské besedy a přednášky známých cestovatelů, v posledních letech též poutavé promítání a ukázky tuzemských a příhraničních atraktivních destinací.

V pátek 8. března se staly dopoledne prostory kongresového centra také místem přímého vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové. Jednotlivé vstupy, rozhovory a soutěže bly jistě zajímavé pro posluchače, kteří nemohou na výstavu přijít nebo pro ně jsou pozváním na sobotní program. 

V sobotu dopoledne opět budou součástí veletrhu Farmářské trhy s regionálními výrobky.

Letošní ročník je jubilejní, 20. v pořadí. Věříme, že obhájí svoji pozici a bude patřit mezi nejúspěšnější regionální veletrhy cestovního ruchu v České republice.

Vstup na veletrh i doprovodný program je opět zdarma.

Spustit audio

Související