Vedení města Jičína prodloužilo stavební firmě o dva roky termín pro výstavbu domova seniorů
Zastupitelé Jičína prodloužili stavební firmě o dva roky termín pro vybudování domova seniorů. Zařízení mělo původně začít fungovat už 21. ledna 2024. Jičínský domov s kapacitou 120 lůžek má vzniknout přestavbou a propojením dvou budov bývalých kasáren v ulici Československé armády poblíž centra města.
„V současné době tam stavba neprobíhá. Podle našich informací má společnost SeneCura problémy s dodavatelem stavby, takže v dohledné době ta stavba bude stát a nebudou tam probíhat stavební práce. A staveniště bude zakonzervováno,“ popisuje projekt mluvčí jičínské radnice Jan Jireš.
Související
-
Nový domov pro seniory zatím v Jičíně stát nebude. Firma nedokončený projekt zastavila
Senioři v Jičíně se zatím nového domova nedočkají. Firma poskytující sociální služby zastavila rozestavěný projekt. Radnice bude hledat investora, který projekt dokončí.
-
Budovy bývalých kasáren v Jičíně se promění v domov pro seniory. Město už podepsalo smlouvu
V Jičíně do 3 let vyroste dům pro seniory. Smlouva mezi zhotovitelem a městem už je podepsaná. Dvě budovy v areálu bývalých kasáren Jičín prodal za 11 a půl milionu korun.
-
Jičínský domov seniorů hlásí nedostatek pracovníků. Další chybí v řadách pečovatelské služby
V domově seniorů v Jičíně vypomáhají pracovníci z městského úřadu. Další posily dorazily z kraje. Nahradili pracovníky, kteří s pozitivním testem na covid zůstávají doma.
Nejnovější zprávy
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Švédsko má tanky, Finsko vojáky a Dánsko roky zkušeností. Jak ruská hrozba sbližuje severské státy
-
Problematický obsah a paradoxní reklamace. Zákazníci si stěžují na e-shopy se ‚ztracenými‘ balíky
-
Do Varů zamíří zrestaurovaní Homolkovi. Vizuál 59. ročníku festivalu ponesou snímky objetí
-
Bývalý chirurg ve Francii čelí obvinění ze sexuálního napadení 300 dětí. Obětem bylo průměrně 11 let