Táta byl učitel tělocviku v Chocni. On mě naučil milovat přírodu, říká cestovatel Leoš Šimánek

20. červen 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Lada Klokočníková a Leoš Šimánek ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové
0:00
/
0:00

První letní neděle je Dnem otců a tak se i prvního hosta Šarmu cestovatele, spisovatele a fotografa Leoše Šimánka zeptáme na to, jak jeho lásku k přírodě ovlivnil právě jeho otec. Zároveň si s ním autorka magazínu o životním stylu Lada Klokočníková bude povídat o nové knize, kterou právě dokončuje. 

Čtěte také

Příroda bude také hlavním tématem Módních trendů s Jitkou Šedovou a Kosmetického rádce s Vlastou Libotovskou.

Vrátíme se ke 14. ročníku mezinárodní soutěže Hradecký pohár vína a povíme vám, jak se takové víno hodnotí.

A s výzvou Dej si dvacet EMS představíme nový druh cvičení, který se pod tímto názvem v celé republice těší stále větší oblibě.

Od mikrofonu se na vás těší Lada Klokočníková.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...