Štědrý den na rozhlasových vlnách plný sváteční atmosféry a zajímavých hostů

Rozhlasové vánoce

Český rozhlas Hradec Králové připravil na Štědrý den v pondělí 24. prosince pestré celodenní vysílání plné sváteční atmosféry a zajímavých hostů.

Už v 5:00 hodin vás probudí a celým svátečním ránem provedou Blanka Malá s Jakubem Schmidtem.

VIDEO: Betlémské světlo si můžete i letos odnést z Českého rozhlasu Hradec Králové

Betlémské světlo i letos přinesli do Českého rozhlasu Hradec Králové skauti

Skautské oddíly rozvezly betlémské světlo po celé republice. K nám do studia Českého rozhlasu v Hradci Králové světlo přinesly děti z hradeckého oddílu vodních sportů Štiky. A přidaly i pár krásných koled. 

Od 9:00 přijďte do radiokavárny Distrikt 5 v Havlíčkově ulici. Nadělovat budou Lada Klokočníková, Zdena Kabourková a Kája Vaňura. Čeká vás přátelské setkání u vánočního stromečku, tradice, zvyky a koledy. Také Betlémské světlo, které si můžete odnést také domů.

A za vaši ozdobičku, kterou zavěsíte na náš vánoční stromeček, dostanete od nás rozhlasovou ozdobu pro váš stromek. Vyhodnotíme také naši velkou vánoční soutěž.

Hosty budou kromě také blogerka a nositelka ocenění Žena Královéhradeckého kraje 2018 Tereza Melišová, floristé manželé Jedličkovi, šéfkuchař Jaroslav Runštuk a spousta dalších.

Návštěva královédvorské výrobny vánočních ozdob

Po 13. hodině nabídneme vánoční rozhlasovou pohádku Haliny Pawlowské, po 14. hodině Setkání s hvězdami a Karlem Sladkým.

Po 18. hodině zazní na rozhlasových vlnách slavnostní Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby.

Český rozhlas Hradec Králové vám přeje klidné a šťastné vánoční svátky a štědrého Ježíška!

Spustit audio

Související