Šarm zdolá vrchol K2 i vyhlášení soutěže Muž roku

7. září 2014
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Honza Tráva Trávníček s Radkem Jarošem na vrcholu K2

Zářijové dny i babí léto jsou tady a spolu s ním možnost prožít krásné zážitky v přírodě a ve společnosti zajímavých lidí. A právě takový byl koncem srpna Mezinárodní festival horolezeckých filmů v Teplicích nad Metují. Mezi nejvyhledávanější hosty festivalu letos patřili horolezci Radek Jaroš a Jan Tráva Trávníček, čerství pokořitelé vrcholu K2.

A tak hned úvod nedělního Šarmu bude patřit oběma pánům, tedy Radku Jarošovi a Janu Trávníčkovi. Dozvíte se, kdy přišly kritické momenty na K2 a jaké jsou další plány těchto dobrodruhů.

Jana Štěpánková

Nechyběli jsme ani na letošním vyhlášení soutěže Muž roku v náchodském Beránku a tak se můžete těšit na reportáž Lucie Peterkové a s Evou Boudovou ochutnáme i letošní ročník Hradeckého poháru vína.

Módní trendy představí netradiční kabelky a nutriční poradkyně Jaroslava Pavlíčková vám poví, proč by neměla chybět ve vašem jidelníčku dýně a poradí, jak ji nejlépe zpracovat.

A protože Šarmantní osobnost roku 2010 Jana Štěpánková slaví kulaté narozeniny, nabídneme rozhovor s touto vynikající herečkou a tím už také upozorníme na blížící se devatenáctý ročník ankety.

Na setkání s vámi se v neděli 7. září 2014 po 11 hodině těší Lada Klokočníková.


Zvětšit mapu
autor: KLO
Spustit audio