S výživovou poradkyní Martinou Jandovou ochutnáme zmrzlinu a povíme, jak může ovlivnit naši „linii“

25. červenec 2020

V letně laděném magazínu o životním stylu, který vysíláme v sobotu 25. července po 18 a v neděli 26. července po 11 hodině, se můžete těšit na rozhovor s výtvarníkem a divadelníkem Matějem Formanem.

S výživovou poradkyní Martinou Jandovou ochutnáme zmrzlinu a povíme, do jaké míry může její častá konzumace ovlivnit naši linii.

jeans

V Módních trendech probereme džínové oblečení, v Kosmetickém rádci povíme, v čem jsou výhody gelových nehtů a jaké jsou letošní trendy.

S medicinální pedikérkou Pavlínou Bajánkovou poradíme, jak pečovat v létě o nohy, a pokud jste poslali hlas do naší ankety Šarmantní osobnost roku, můžete to být právě vy, koho odměníme.

Na setkání se těší autorka pořadu Lada Klokočníková!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.