Ryze letní magazín Šarm i o tom vašem životním stylu!

17. srpen 2014
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Houbový den s Českým rozhlasem Hradec Králové

Prázdninový čas je v druhé polovině a tak se možná víc než kdy jindy snažíme si co nejvíc vychutnat radosti srpnových dnů dokud tu ještě jsou. Ať už je to cestování, houbaření, zahrádka a s ní spojené zavařování anebo sporty, které si v zimním období nebudeme moci dopřát…

V nedělním Šarmu se proto na sportování o dovolené zeptáme osobní trenérky Lenky Jebouskové, ať už jste během našeho Dne na houbách v pátek houby přinesli nebo ne, dostanete zaručeně dobrý recept na houbový štrůdl od Zdenky Fatkové z Broumova, která přidá i rady, jak houby skladovat.

Cestovatel Leoš Šimánek ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Cukety nám zrají na zahradách denně a letošní úrodu si pochvalují úplně všichni zahrádkáři, a tak se na význam cukety v našem jídelníčku a její zpracování zeptáme nutriční poradkyně Jaroslavy Pavlíčkové.

A že i pánská móda může být v létě zajímavá a hravá, o tom nás přesvědčí stylista Karel Dominik Stix.

A protože se tento týden v našem rozhlase objevil se svou zcela novou - v pořadí dvacátou - dobrodružnou knihou cestovatel Leoš Šimánek, pozvali jsme ho do studia, aby nám o knize, ale i o svých nejnovějších zážitcích pověděl.

Tak si další ryze letní magazín Šarm, magazín i o tom vašem životním stylu nenechte ujít. Na setkání s vámi se v neděli 17. srpna 2014 po 11 hodině těší autorka pořadu Lada Klokočníková.


Zvětšit mapu
autor: KLO
Spustit audio