Rozloučení s Karlem Gottem na vlnách Českého rozhlasu Hradec Králové

Den státního smutku přinese v sobotu 12. října 2019 změny v našem vysílacím programu. Součástí vzpomínek na Karla Gotta bude i přímý přenos ze zádušní mše v katedrále svatého Víta v Praze.

Dopolední vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové přinese po 10. hodině pořad Karel Gott: C'est La Vie. Hudební publicista a textař Mirek Černý vás provede hudební tvorbou Karla Gotta.

Po skončení tohoto vzpomínkového pořadu nabídneme od 11 hodin přímý přenos z katedrály svatého Víta v Praze, kde se uskuteční zádušní mše.

Ve 13 hodin odvysíláme pořad Jolany Novákové s názvem Fenomén Karel Gott. Autorka se v něm zeptá známých osobností na jejich první setkání a spolupráci s Karlem Gottem. Zazní vzpomínky Lucie Bílé, Heleny Vondráčkové, Jitky Zelenkové, Jiřího Suchého, Karla Šípa nebo Felixe Slováčka.

Speciální vydání Hvězdných návratů po 16. hodině věnuje Patrik Rozehnal také vzpomínce na Karla Gotta.

Po 18. hodině je připraven pořad Ze zákulisí Šarmu. Jde o pohled do zákulisí galavečera rozhlasové ankety Šarmantní osobnost roku z roku 2007, kdy zpěvák Karel Gott toto ocenění získal.  

Během celého dne se bude Český rozhlas Hradec Králové věnovat poslednímu rozloučení s Karlem Gottem také ve zpravodajských relacích a zazní spousta krásných písniček odcházející legendy.

Vzpomínka na Karla Gotta
Spustit audio
autor: baj

Související