Prsteny s drahými kameny a letní bižuterii přinesla do rozhlasového studia návrhářka Jitka Šedová

18. červenec 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Prsteny s drahými kameny a letní bižuterii přinesla do rozhlasového studia návrhářka Jitka Šedová
0:00
/
0:00

V letně laděném magazínu o životním stylu Šarm vám Lada Klokočníková kromě jiného poví, proč byste měli zařadit do svého jídelníčku jahody a přidá i recept na lahodné jahodové kefírové mléko.

V kosmetickém rádci probereme tzv. permanentní řasy, které nám mohou v mnohém usnadnit letní líčení.

Čtěte také

Cvičitelka Hanka Kynychová poradí, jak to udělat, abychom si v létě udržely nebo vylepšily postavu a přitom si nemusely nic odříkat.

Prsteny s drahými kameny a letní bižuterii přinese do studia návrhářka Jitka Šedová.

A na to, jak tráví prázdninový čas se zeptáme i hosta Šarmu Ládi Hrušky, který také slíbil přidat několik ryze letních rad.

Připomeneme vám také, že až do října můžete hlasovat v naší anketě Šarmantní osobnost roku. A pokud jste už tip zaslali, možná to budete právě vy, koho odměníme.

Prsteny s drahými kameny a letní bižuterii přinesla do rozhlasového studia návrhářka Jitka Šedová

Magazín Šarm naladíte v sobotu 18. července po 18 a v repríze v neděli 19. července po 11 hodině. Těší se na vás autorka pořadu Lada Klokočníková.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová