Prsteny s drahými kameny a letní bižuterii přinesla do rozhlasového studia návrhářka Jitka Šedová

18. červenec 2020

V letně laděném magazínu o životním stylu Šarm vám Lada Klokočníková kromě jiného poví, proč byste měli zařadit do svého jídelníčku jahody a přidá i recept na lahodné jahodové kefírové mléko.

V kosmetickém rádci probereme tzv. permanentní řasy, které nám mohou v mnohém usnadnit letní líčení.

Čtěte také

Cvičitelka Hanka Kynychová poradí, jak to udělat, abychom si v létě udržely nebo vylepšily postavu a přitom si nemusely nic odříkat.

Prsteny s drahými kameny a letní bižuterii přinese do studia návrhářka Jitka Šedová.

A na to, jak tráví prázdninový čas se zeptáme i hosta Šarmu Ládi Hrušky, který také slíbil přidat několik ryze letních rad.

Připomeneme vám také, že až do října můžete hlasovat v naší anketě Šarmantní osobnost roku. A pokud jste už tip zaslali, možná to budete právě vy, koho odměníme.

Prsteny s drahými kameny a letní bižuterii přinesla do rozhlasového studia návrhářka Jitka Šedová

Magazín Šarm naladíte v sobotu 18. července po 18 a v repríze v neděli 19. července po 11 hodině. Těší se na vás autorka pořadu Lada Klokočníková.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.