Proleťte se nad východními Čechami a poznáte, jak je vidí jen ptáci a posádky letadel či balonů

Orlickoústecko z nebe, jak je vidí jen ptáci a posádky letadel či balonů

9. březen 2021
Předchozí díl
Následující díl

Proletíme se spolu nad Orlickoústeckem a představíme vám unikátní projekt CBS Nakladatelství s názvem Česko z nebe, který nabízí díky fotografickým knížkám pohled na Českou republiku z ptačí perspektivy. A to je vzácný a neopakovatelný zážitek, který se ne každému poštěstí.

Záběry potěší každého milovníka Orlickoústecka, ať už "místního" nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země objevuje. Může být také svědkem dnešní podoby regionu, ke které se bude po letech vracet a vzpomínat.

Jako na dlani budete mít Ústí nad Orlicí, Choceň, Letohrad, Vysoké Mýto, zámky Nové Hrady nebo Zámrsk, hrad Litice nad Orlicí, rozhlednu Křížová hora, ohromí vás velikost vodní nádrže Pastviny s vodní elektrárnou a mohutným železobetonovým mostem, který je technickou památkou.

Z výšky uvidíte zříceniny, hrady, zámky, kostelíky, rozhledny a mnoho dalšího. Letecké záběry na Jablonné nad Orlicí, Damníkov či Krasíkov a spoustu dalších unikátních pohledů na Orlickoústecko.

Společnost CBS Nakladatelství s. r. o.
se zabývá podporou a rozvojem regionů. Již více jak 17 let přichází na trh s jedinečnými produkty, které lidem přibližují jejich okolí, ale i vzdálenější místa netradičním a zajímavým způsobem. Jedním z projektů je edice Česko z nebe, která postupně představuje jednotlivé okresy z ptačí perspektivy. Edice bude obsahovat necelých 70 knih. V současné době v Královéhradeckém kraji vznikají nové ručně malované cyklomapy ve spolupráci s dětmi z regionu, ohledně jejich realizace se můžete obrátit na Mgr. Kateřinu Pourovou, 604 180 134, která projekty zastřešuje.

autor: baj | zdroj: Společnost CBS Nakladatelství s. r. o.
Spustit audio

Související