Proleťte se nad východními Čechami a poznáte, jak je vidí jen ptáci a posádky letadel či balonů

Chrudimsko z nebe, jak je vidí jen ptáci a posádky letadel či balonů

8. březen 2021

Proletíme se spolu nad Chrudimskem a představíme vám unikátní projekt CBS Nakladatelství s názvem Česko z nebe, který nabízí díky fotografickým knížkám pohled na Českou republiku z ptačí perspektivy. A to je vzácný a neopakovatelný zážitek, který se ne každému poštěstí.

Ideální místo pro život i pro strávení pohodové, nejen rodinné dovolené - tak charakterizují rodáci region Chrudimsko-Hlinecko. Milujete půvabnou a nezkaženou přírodu? Pak vám tato oblast nabídne mnoho přírodních rezervací, třeba v Železných horách.

V přívětivé krajině Železných hor nic není vysoko ani daleko a všechno máte na dosah ruky. Skanzeny, muzea, vápenky, staré mlýny a nejrůznější expozice vám představí zdejší bohaté řemeslné tradice, například hrnčířství a výrobu loutek a hraček. Skvělým místem pro odpočinek je okolí přehrady Seč.

Lákají vás historické památky? Pak zavítejte třeba do skanzenu na Veselém Kopci, případně vystoupejte na některý z mohutných hradů.

Společnost CBS Nakladatelství s. r. o.
se zabývá podporou a rozvojem regionů. Již více jak 17 let přichází na trh s jedinečnými produkty, které lidem přibližují jejich okolí, ale i vzdálenější místa netradičním a zajímavým způsobem. Jedním z projektů je edice Česko z nebe, která postupně představuje jednotlivé okresy z ptačí perspektivy. Edice bude obsahovat necelých 70 knih. V současné době v Královéhradeckém kraji vznikají nové ručně malované cyklomapy ve spolupráci s dětmi z regionu, ohledně jejich realizace se můžete obrátit na Mgr. Kateřinu Pourovou, 604 180 134, která projekty zastřešuje.

autor: baj | zdroj: Společnost CBS Nakladatelství s. r. o.
Spustit audio

Související