Pečujete o seniora? Jak se vyrovnat s problémy stáří. Poskytování domácí hospicové péče

4. březen 2016

Radioporadna - MUDr. Ladislav Slováček a vrchní sestra Domácí péče Viera Ivanovová - Pečujete o seniora? Jak se vyrovnat s problémy se stářím? Povídání o praktických otázkách. Podmínky pro poskytování domácí hospicové péče. Oblastní charita Hradec Králové - zajímavá osobnost je Hostem Radioporadny Českého rozhlasu Hradec Králové každý všední den po 11 hodině.

Uslyšíte užitečné rady z úst lékařských a dalších odborníků i poutavé vyprávění zajímavých osobností. Naším cílem a přáním je přispět k porozumění a k pochopení vzájemných souvislostí.

Studenti pomáhají seniorům (ilustr. obr.)
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...