O jaru, humoru i chuti navzájem si pomáhat hovořila Lada Klokočníková s herečkou Jitkou Molavcovou

6. březen 2021

V prvním březnovém Šarmu si o blížícím se jaru, humoru a chuti pomáhat bude Lada Klokočníková povídat s herečkou a zpěvačkou Jitkou Molavcovou, která má také velké množství hlasů v anketě Šarmantní osobnost roku. 

Vrátíme se k Světovému dni obezity, dozvíte se, proč s prezidentským nadačním fondem navštívila náš region dcera prezidenta republiky Kateřina Zemanová a jestli plánuje návrat do Velké Británie, kde strávila několik posledních let.

Kateřina Zemanová ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Správné techniky dýchání nejen při sportu přiblíží v seriálu o zdraví sportovní instruktorka Gabriela Bašková a spisovatelka Halina Pawlowská se ve fejetonu, nazvaném „Tak trochu lyricky" zamyslí nad některými otazníky života.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...