Muž roku Vojtěch Urban: Zdraví není vším, ale bez zdraví není nic. Tělo vám za lepší nikdo nevymění

27. listopad 2020

Muž roku 2019 Vojtěch Urban je v pátek 27. listopadu hostem Lady Klokočníkové po 10. hodině v živém vysílání z rozhlasového studia. Jaké jsou uskutečněné i nerealizované sny muže roku? I to se dozvíte.

Lada Klokočníková a Vojtěch Urban ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Vojtěch Urban, Muž roku 2019, podniká v oblasti zdraví a životního stylu. Když to zjednodušíme, tak se svým týmem pomáhá lidem vytvářet správné návyky, aby zkrátka byli fit, zdraví a spokojení.

Čtěte také

Zaměřujeme se nejen na osobní klientelu, ale pomáháme i třeba pracovníkům ve firmách, kde je vzděláváme a vedeme ke kompenzaci sezení, ke zlepšení spánku nebo stravovacích návyků.

A také pracujeme se stresem či work-life balancem. Mojí specializací je funkční a kondiční trénink, řešení bolesti, mentální koučink, spánek a další formy odpočinku, stres management.

Mezi mé hlavní zájmy patří dobré jídlo, víno, četba, příroda a zejméma poznávání toho jak funguje lidské tělo a mysl.

Má kariéra začala u osobního trenérství. Celé dětství jsem hrál hokej a vášeň pro pohyb a zdraví nakonec zvítězila.
Vojtěch Urban, Muž roku 2019

V životě můžeme změnit spoustu věcí. Práci, bydliště, partnera či přátele. Ovšem tělo nám nikdo vyměnit nedokáže. Být zdravý a cítit se ve svém těle skvěle není tak složité, jak se může na první pohled zdát.

Věnuji se především celkové optimalizaci životního stylu a každodenních činností. Dále eliminaci bolestí pohybového aparátu, redukci hmotnosti, efektivní regeneraci a fyzické i psychické kondice.

Spustit audio

Související