Estetická medicína je naším velkým spojencem při péči o tělo, jeho krásu i tolik důležité zdraví

6. listopad 2020

Termín „estetická medicína“ se pro řadu lidí stal synonymem pro plastickou chirurgii. Ta je ve skutečnosti pouze jejím zlomkem. Estetická medicína může být zcela významným spojencem při péči o tělo - o jeho krásu, pomíjivé mládí i o tolik důležité zdraví.

Čtěte také

MUDr. Zuzana Poláková hovoří v naší radioporadně na téma: novinky v estetické medicíně. Ta je důležitou součástí k udržení si krásy i zdraví.

Estetická medicína svými efektivními omlazovacími a anti-age metodami účinně remodeluje obličej a tělo, bojuje s projevy stárnutí, ať už jsou to hluboké nebo mimické vrásky, ochablá pokožka, nedokonalosti pokožky, včetně celulitidy.

Za pomoci biorevitalizačních a biostimulačních procesů povzbuzuje obnovu kolagenových vláken k hladší a mladší kůži, nejen pro její zlepšení struktury, ale i pro zvýšení hydratace, zpevnění a rozjasnění.

MUDr. Zuzana Poláková ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Estetická medicína je proto důležitou součástí k udržení si pevného zdraví.

Celou radioporadnu s MUDr. Zuzanou Polákovou si můžete poslechnout v našem audio-archivu:

autoři: Blanka Malá , baj
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.