Desítka finalistů 26. ročníku rozhlasové ankety Šarmantní osobnost roku. Komu dáte svůj hlas?

9. leden 2022

Je sečteno a podtrženo. Ze všech posluchačských tipů se vyloupla desítka finalistů pro 26. ročník populární rozhlasové ankety Šarmantní osobnost roku. Můžete si vybrat a až do konce června 2022 poslat někomu svůj hlas.

Výběr nebyl vůbec jednoduchý, do redakce dorazily doslova stovky tipů. A tak rozhodlo až konečné sčítání hlasů.

Pro deset hlasujících posluchačů a čtenářů jsou i letos připraveny hodnotné ceny, jako například televizor, chytrý telefon či DAB rádia. Další drobné ceny věnujeme každý týden v magazínu o životním stylu Šarm, ve kterém postupně představíme všechny nominované.

Jak můžete hlasovat?

Elektronickou poštou na adresu sarm@rozhlas.cz pošlete jméno a příjmení osobnosti, které dáváte hlas.
Nebo formou SMS zprávy na telefonní číslo: 736 304 030 ve tvaru SARM /mezera/ JMÉNO A PŘÍJMENÍ OSOBNOSTI.
Tip na Šarmantní osobnost za rok 2021 můžete poslat i klasicky poštou na adresu: Český rozhlas, Havlíčkova 292, 50101 Hradec Králové.

Vítěze ankety Šarmantní osobnost roku 2021 vyhlásí moderátoři Lada Klokočníková a Miroslav Vaňura na galavečeru v září.

Smyslem ankety, která vznikla v královéhradeckém rozhlase v roce 1996, je hledat a oceňovat charismatické a šarmantní osobnosti.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.