Den na horách ze špindlerovského Horalu. Zimní sezóna startuje

9. prosinec 2016

"Říkám co říkáš tomu panorámatu?" "No, je to žrádlo!" "A co až budeme nahoře! To teprv budou panorámata!" Máte také rádi krásná panoramata? Pojeďte s námi na hory. Den na horách vás čeká v pátek 9. prosince 2016. Od mikrofonu se na vás těší Pavel Kudrna a Lada Klokočníková.

Od 9:00 hodin dopoledne budeme vysílat v přímém přenosu z hotelu Horal ve Špindlerově Mlýně.

Ochutnáme horské speciality, absolvujeme wellness procedury, navštívíme horské záchranáře i muzeum lyží. Popovídíme si i s meteoroložkou a moderátorkou Alenou Zárybnickou a dalšími hosty.

Zimní sezóna na horách právě začíná. Tak se těšíme se na vás buď na horách nebo u vašich rozhlasových přijímačů v pátek 9. prosince 2016.

Český rozhlas Hradec Králové vysílá v přímém přenosu z hotelu Horal ve Špindlerově Mlýně
autoři: KLO , pku
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.