Dámské kostýmy v pánském stylu slaví návrat. Jitka Šedová vám doporučí i nejvhodnější doplňky

9. září 2017

S blížícím se podzimem přicházejí i nové podzimní trendy. Nemusíte oblékat všechny, ale je dobré znát je a umět si z nich vybrat, co vám sluší. Mezi ty letošní určitě patří kostýmy s pánskými prvky. A když kostým s pánskými prvky, pak také především kalhoty, úzké i široké.

Základem kalhotového kostýmu je kvalitní materiál - vlna, kašmír, směsi s hedvábím, nebo elastanem, barvy šedá od světlé po tmavou, jemná kostka a především inspirace z pánské módy.

S kostýmem v pánském stylu, který si pořídíte, budete určitě in.

Pokud se rozhodnete vstoupit do nového ročního období v novém kostýmu, poslechněte si víkendový Šarm. Dostanete rady od návrhářky Jitky Šedové, která doporučí i nejvhodnější doplňky.

Se začátkem školního roku se také objevilo velké množství nových sportovních kurzů. V Šarmu vám proto tentokrát představíme pilates jako sport pro tělo i duši.

Cvičení, pilates, fitness

A jestli existuje sport pro všechny, nad tím se bude zamýšlet ve své pravidelné rubrice i spisovatelka Halina Pawlowská.

Ať už se rozhodnete sportovat nebo změnit s podzimem trochu svůj styl, Lada Klokočníková se těší na setkání s vámi na rozhlasových vlnách v sobotu po 18. hodině a v neděli po 11. hodině.

autor: KLO
Spustit audio