Zpěvačka Jana Rychterová se nejraději směje. Věří, že když se člověk usmívá, je na světě krásně

18. leden 2019

V pátek 18. ledna byla dopoledním hostem Lady Klokočníkové v přímém přenosu z radiokavárny District V v Havlíčkově ulici v Hradci Králové po 10. hodině zpěvačka a moderátorka Jana Rychterová.

Jana Rychterová je zpěvačka, která zpívá pro děti i dospělé. Dětem nazpívala dvě CD, některé písničky znějí na Rádiu Junior (třeba Skoky, běhy, plavání nebo Píseň pro levharta) a z některých se děti ve školách učí vyjmenovaná slova.

Dospělí ji pak znají jako písničkářku, která zpívá veselé i smutné šansony i vtipně otextovanou klasickou hudbu s kapelou Two Voices.

Two Voices jsou dva ženské hlasy - Jana Rychterová a Dája Šimíčková v doprovodu skvělé kontrabasistky Evy Šašinkové a houslisty Michala Žáry.

Klasická hudba s humornými i poetickými texty Jany Rychterové tvoří nový neotřelý žánr v rámci hudebního stylu crossover, "CRAZY CLASSIC".

Zpěvačka Jana Rychterová hostem Lady Klokočníkové v rozhlasové kavárně District V

Ale Jana Rychterová je především zpěvačka, která tak ráda mluví, až se z ní stala moderátorka odpoledního vysílání a Klubu Rádia Junior.

V současné se době se Jana soustředí hlavně na sólovou dráhu, ve které zpívá své písničky na pomezí folk/blues/šanson se svou kapelou. Právě tyhle písně jsou na jejím posledním CD s názvem: Dneska ještě můžem.

Ve volném čase jezdí Jana ráda na motorce, jí a sportuje. A ze všeho nejraději se směje, protože věří, že když se člověk usmívá, tak je na světě krásně.

Spustit audio

Související