Staropražské písničky s kapelou Klapeto!
V úterý 4. prosince 2012 zveme po 19. hodině všechny vyznavače staropražských písniček k poslechu pořadu Regionální scéna.
Tomáš Peterka si tentokrát pozval kapelu Klapeto, která má ve svém repertoáru převážně staropražské písničky.
Originální a vtipní muzikanti mají za sebou stovky koncertů a spolu s Tomášem Peterkou si budou povídat nejen o muzikantském životě, ale bude se i hrát a zpívat.
Chcete-li zažít neopakovatelnou atmosféru poslouchejte v úterý 4. prosince 2012 po 19. hodině pořad Regionální scéna. Určitě vám přinese dobrou náladu!
Nejposlouchanější
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?
Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama
Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.



