S horolezci Radkem Jarošem a Janem Trávníčkem v Šarmu

2. září 2012

První zářijový Šarm vám v neděli 2. září 2012 po 11 hodině nabídne setkání s horolezci Radkem Jarošem a Janem Trávníčkem, kteří v květnu zdolali Annapurnu a rozhodně mohou být svým přístupem k životu našimi prvními tipy v anketě Šarmantní osobnost roku 2012.

Představíme vám také prvního a druhého Muže roku 2012, jež zvolila minulý týden v náchodském hotelu Beránek odborná porota.

Sebepoznání je téma, které rozebereme s psychoterapeutkou Evou Radostínou Vančurovou a v Bylinkové poradně opět přivítáme nutriční poradkyni Hanu Lacinovou.

Chybět nebude ani vyhodnocení soutěže o společenské hry Lucie Ernestové a zahrajeme si o dárkový balíček potravin z královéhradeckého Zdravíčka.

To vše v neděli 2. září 2012 po jedenácté hodině dopolední v magazínu o životním stylu, který pro vás připravuje Lada Klokočníková.

autor: KLO
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.