Rádio můžete slyšet, ale i vidět! Den otevřených dveří Českého rozhlasu Hradec Králové pro vás

18. květen 2024

Víte, že z Hradce Králové vysílá rádio právě pro vás? Laďte 90.5, 95.3 nebo 96.5 FM a hlavně se přijďte podívat! V sobotu 18. května 2024 jste zváni na prohlídku i těch nejtajnějších zákoutí Českého rozhlasu Hradec Králové. Od 9:00 do 16:00 hodin vám ukážeme celou naši budovu! Těšíme se na vás!

Díky síti zpravodajů mapujeme život a dění ve velkých městech i v nejzapadlejších vískách. S Českým rozhlasem Hradec Králové budete mít přehled o dění v celém kraji. Žijeme tu s vámi!

Kromě aktuálního zpravodajství z celého kraje nabízíme také aktuální publicistiku, bleskové informace ze sportu, pohodové písničky a soutěže o skvělé ceny.

Čtěte také

V sobotu 18. května vás od 9:00 do 16:00 hodin oblíbení moderátoři, redaktoři a další pracovníci provedou celou budovou, do které se Český rozhlas Hradec Králové přestěhoval v roce 1999 a která svého času patřila k nejmodernějším rozhlasovým budovám v Evropě.

Těšit se můžete na ukázky rozhlasové práce, dozvíte se, jak se tvoří hudební play listy, co obnáší příprava příspěvků do vysílání, ale i na internetové stránky a do jaké míry se změnila rozhlasová práce za posledních 50 let. Navíc budete mít příležitost se jednou v roce podívat i do nejtajnějších zákoutí Českého rozhlasu Hradec Králové.

Po celý den pro vás bude otevřena i rozhlasová kavárna, ve které přivítáme řadu hostů, které znáte z našeho vysílání. 

Čtěte také

Součástí doprovodného programu bude vystoupení skupiny Klapeto a vitězky letošního ročníku soutěže Česko zpívá Marianky Janků, kouzelnická show Nikolase Kary, autogramiáda autora Dobrých rad Ládi Hrušky, zpěvačky Šárky Rezkové a moderátorů Českého rozhlasu - Jany Kudyvejsové, Pavly Kindernayové, Romany Joudalové, Karla Sladkého, Jakuba Schmidta, Lady Klokočníkové a Zdeny Kabourkové. 

Přijďte se podívat, jak se dělá rádio!

Český rozhlas Hradec Králové naladíte na frekvencích:

95,3 FM- Hradec Králové
96,5 FM - Rychnov nad Kněžnou
90,5 FM - Trutnov (Černá hora)

Český rozhlas Hradec Králové můžete od 15. ledna 2020 naladit i v digitálním multiplexu TELEKO DAB+.

Pokud se vám bude naše vysílání líbit, nenechte si to pro sebe!

autor: baj
Spustit audio

Související