STÁHNĚTE SI: Magazín Českého rozhlasu Hradec Králové do každé rodiny. Informace, rozhovory, recepty

15. prosinec 2020

Připravili jsme pro vás speciální Magazín Českého rozhlasu Hradec Králové. Dozvíte se spoustu zajímavých informací o aktuálních pořadech a představíme vám také naše moderátory, redaktory a dobré rádce.

Přečtete si rozhovor s divadelníkem, hudebníkem, textařem, zpěvákem, výtvarníkem a spoluzakladatelem Divadla Na zábradlí a Semaforu Jiřím Suchým. Tato renesanční osobnost zvítězila v dalším ročníku rozhlasové ankety Šarmantní osobnost roku. V internetovém hlasování pak zvítězil pilot Martin Šonka.

Čtěte také

Rozhlas je nejlepší společník na cestu autem. Už samotný fakt, že netuším, čím mě překvapí, je mi sympatický," říká Jiří Suchý. A dodává: Co mi dělá radost? Že ještě nemusím jít do důchodu. Vy to nevíte, ale mě ta má práce děsně baví."

Vezmeme vás také na výlety! Pořad Na cestách s Petrem Voldánem vysíláme vždy dvakrát v měsíci. A dozvíte se také podrobnosti o oblíbeném pátečním pořadu Desky, pásky, vzpomínky. V něm vzpomínají nejrůznější osobnosti české hudební scény na desky, nahrávky a písničky, které nejvíc ovlivnily jejich muzikantský život.

Moderátorka Blanka Malá a ředitel Jiří Kánský s Magazínem Českého rozhlasu Hradec Králové

Jeden z nejoblíbenějších kontaktních pořadů Dopolední Habaděj patří současně také mezi pořady s nejdelší tradicí. Za dobu své existence prošel mnoha proměnami, ale to nejdůležitější zůstává. Stále je příjemným společníkem pro každý všední den.

Čtěte také

Rozhlas míní, virus mění. I tak by se dal charakterizovat rok 2020 ve vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové. Přečtete si podrobnosti o dění v rádiu v době koronavirové a také o našich plánech do budoucna. Připravena je i spousta užitečných informací z přehledu celodenního vysílání.

V aktuálním Magazínu Českého rozhlasu Hradec Králové má pro vás také Zdena Kabourková, průvodkyně pořadem Vaříme s Habadějem, zajímavé recepty, které si můžeme společně připravit. Zkusíte pomalu pečenou kachnu v kmínovém sádle?

Stáhněte si magazín ve formátu PDF:

A jistě mnohé potěší i spousta fotografií. Od těch aktuálních až po historické snímky ze života Českého rozhlasu Hradec Králové, který letos oslavil své neuvěřitelné 75. narozeniny.

autoři: Tomáš Peterka , baj
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...