První charitativní autokino na letišti v Hradci Králové. Celý výtěžek poputuje do hradecké LDN

19. květen 2020

Tři studenti z hradeckých gymnázií se rozhodli pro vás zorganizovat nový druh zábavy pro zpříjemnění pátečního večera. Přičemž celý výtěžek poputuje do hradecké LDN, na pomoc v aktuální situaci. Na místě bude přítomen ředitel této instituce, který si hned finanční částku převezme. 

Čtěte také

Pod širým nebem si můžete vychutnat film Narušitel od mladého úspěšného režiséra Davida Baldy. Projekce bude probíhat v prostoru královéhradeckého letiště, kde byly mimo jiné natáčeny záběry z filmu.

Promítání uvede samotný režisér David Balda, který prozradí pár zajímavostí z natáčení.

I přes větší plochu parkoviště je kapacita omezena na 100 parkovacích míst, z důvodů hygienických nařízení v souvislosti s pandemií COVID19.

Každý filmový fanoušek, který se charitativního autokina zúčastní, si odnese také plakát filmu podepsaný samotným režisérem.

Charitativní autokino
Pátek 22. května v 20:30 až 22:30 hodin
Kde: Letiště, 503 41 Hradec Králové, Česká Republika
Pořádá: Charitativní autokino
Vstupenky: autokinohk.cz

Příjezdem do prostor autokina se návštěvník zavazuje řídit jednotlivými body následujícího provozního řádu:

Příjezd návštěvníků na vyhrazené parkoviště je umožněn nejdříve 30 min před začátkem filmu.
Na místě budou organizátoři pomáhat s parkováním
Návštěvníkům je zakázáno vystupovat z vozidla a také stahovat střechu u kabrioletů.
Vjezd a účast je možná pouze s platnou vstupenkou, přičemž jedna vstupenka je pro 1 osobní auto. Na místě nebude možné zakoupit vstupenky!
Maximální počet osob v autě naleznete v technickém průklazu vašeho automobilu. Děti dle věkového omezení u jednotlivých filmů!
Toalety nebudou k dispozici.
Funkční autorádio je nezbytné pro příjem zvuku. Provozovatel neodpovídá za kvalitu zvuku který bude reprodukován z vlastních autorádií návštěvníků.
Návštěvník je povinen po ukončení promítání neprodleně opustit areál autokina (parkoviště na hradeckém letišti).
Návštěvník je povinen dbát pokynů organizátorů při vjezdu a výjezdu a také při samotné projekci.

První charitativní autokino na letišti v Hradci Králové

Návštěvník vstupem do prostoru autokina souhlasí s pořízením fotografie v prostorách autokina a jejich následným umístěním na webových stránkách provozovatele (pro další PR účely).
Návštěvník vstupem do prostoru autokina souhlasí s dodržováním hygienických pravidel v souvislosti s nařízeními vlády ČR
Provozovatel si vyhrazuje právo vykázat trvale nebo dočasně návštěvníka z prostoru autokina při nevhodném chování a porušení některého z pravidel uvedených v provozním řádu a to bez nároku na vrácení peněz.
Provozovatel si vyhrazuje právo zakázat vstup do prostoru autokina osobě, pod vlivem alkoholických nápojů, drog či jiných psychotropních a návykových látek.
Provozovatel si vyhrazuje právo na náhradu jakékoliv škody, kterou návštěvník způsobí.
Provozovatel neodpovídá za poškození, ztrátu nebo zničení věcí volně odložených v prostorách autokina.
Provozovatel si vyhrazuje právo změnit datum nebo čas promítání i bez předchozího upozornění. (například špatné počasí či nezájem)
I přes větší plochu parkoviště je kapacita omezena na 100 parkovacích míst, z důvodů hygienických nařízení v souvislosti s pandemií COVID19.

autor: baj | zdroj: www.autokinohk.cz
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.