Proleťte se nad východními Čechami a poznáte, jak je vidí jen ptáci a posádky letadel či balonů

Královéhradecko z nebe, jak je vidí jen ptáci a posádky letadel či balonů

1. březen 2021
Předchozí díl
Následující díl

Proletíme se spolu nad Královéhradeckem a představíme vám unikátní projekt CBS Nakladatelství s názvem Česko z nebe, který nabízí díky fotografickým knížkám pohled na Českou republiku z ptačí perspektivy. A to je vzácný a neopakovatelný zážitek, který se ne každému poštěstí.

Zasněte se při pohledu na jedinečné záběry zachycené z kabiny letadla a poznejte Královéhradecko jinak, z nebe!

Region nabízí nádherné hrady a zámky, trasy pro cyklisty i pěší rovinatou krajinou. Raritou jsou vojenské památky a místa připomínající bitvu u Hradce Králové roku 1866.

Nejvýznamnějším městem regionu je Hradec Králové. Návštěvníkům nabízí návštěvu historického jádra města s dominantou gotického chrámu sv. Ducha, renesanční Bílou věží, kaplí sv. Klimenta, barokní radnicí a celou řadou secesních budov.

Společnost CBS Nakladatelství s. r. o.
se zabývá podporou a rozvojem regionů. Již více jak 17 let přichází na trh s jedinečnými produkty, které lidem přibližují jejich okolí, ale i vzdálenější místa netradičním a zajímavým způsobem. Jedním z projektů je edice Česko z nebe, která postupně představuje jednotlivé okresy z ptačí perspektivy. Edice bude obsahovat necelých 70 knih. V současné době v Královéhradeckém kraji vznikají nové ručně malované cyklomapy ve spolupráci s dětmi z regionu, ohledně jejich realizace se můžete obrátit na Mgr. Kateřinu Pourovou, 604 180 134, která projekty zastřešuje.

autor: baj | zdroj: Společnost CBS Nakladatelství s. r. o.
Spustit audio

Související