Posilujme imunitu, abychom byli na podzim a v zimě zdraví. To je asi teď největší přání nás všech

17. říjen 2020

Se sychravými dny se blíží doba viróz a tak je velmi důležité pustit se do posilování imunity, abychom i na podzim a v zimě byli zdraví. To je asi teď to největší přání nás všech.

A tak vám i ve víkendovém Šarmu Lada Klokočníková s výživovou poradkyní Petrou Henychovou poradí, jak se stravovat na podzim, aby nám jídlo chutnalo, abychom po něm nepřibírali a už když budeme něco přibírat, tak jen vitamíny, které nás ochrání před nemocemi.

Čtěte také

Kromě toho vám v Kosmetickém rádci představíme dvě nové zkrášlovací metody Lash Lifting a laminací obočí, v Módních trendech to budou podzimní dezény a kabáty, které probereme s návrhářkou Jitkou Šedovou, a také se podíváme do úpického klubu zdraví.

V rubrice Osobnost Šarmu pak se můžete těšit na rozhovor s herečkou a výtvarnicí Janou Krausovou a jednoho z hlasujících posluchačů v anketě Šarmantní osobnost roku odměníme knihou Leoše Šimánka Život plný dobrodružství.

Měj se moc pěkně a držte se!
Těším se na vás v sobotu 17. řijna v podvečer po 18. hodině a v repríze v neděli 18. října po 11. hodině dopolední.
Lada Klokočníková

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová