Pondělní Noční linka: Jarní očista těla i duše

23. březen 2020

Praktikujete jarní očisty těla za pomocí bylinkových čajů, doplňků stravy, prvních zelených bylin, a nebo dokonce i celkového půstu? Dělá vám dobře alespoň na čas jíst odlehčenou stravu? A nebo si spíše myslíte, že tělo má schopnost čistit se samo, tak proč na tom pracovat? 

A pokud očisty praktikujete, je to znát i na vaší psychické kondici? A jaké jsou vaše očistné receptury nebo čaje?

K jaru patří nejen tradiční půst, ale také očista organismu a s tou máme mnozí i bohaté zkušenosti. Někdy dobré a někdy máme asi pocit, že se po naší řízené očistě těla vlastně nic zásadního nezměnilo!

Na vaše příběhy a vyprávění se těší moderátor Noční linky Karel Sladký. Příspěvek k tématu můžete už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autor: kas
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.