O čem sní, co ráda dělá ve volném čase a jaké má aktuální plány zpěvačka Kamila Nývltová?

28. březen 2017
Regionální scéna
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Kamila Nývltová

Když se řekne muzikál, Česko zpívá a třeba Rtyně v Podkrkonoší, co se vám vybaví? Nám určitě jméno talentované zpěvačky a muzikálové herečky Kamily Nývltové.

Půvabná a něžná zpěvačka Kamila Nývltová s ojedinělým hlasem o níž se vyjádřila velmi obdivně její kolegyně, několikanásobná zlatá slavice Lucie Bílá, se proslavila účinkováním v pěvecké soutěži X Factor v roce 2008, kde se umístila v TOP 5 a zvítězila v kategorii zpěváků do 25 let.

Kamila působí jako sólistka Hudebního divadla Karlín, Divadla Broadway a Divadla Hybernia.

Zahrála si hlavní role v muzikálech Aida (role núbijské princezny Aidy), Kleopatra (role Kleopatry), Dracula (role Adriany/Sandry, Lorraine), Angelika (role Angeliky) a v pohádkové hudební komedii Sněhurka a sedm závodníků (role Sněhurky).

Dále ztvárnila vedlejší role v muzikálu Quasimodo, Kat Mydlář a Mata Hari. Též účinkovala v multižánrovém představení Lidoskop.

Kamila má na svém kontě dvě sólová CD ("Kamila Nývltová", "Vánoční dárek") a čtyři videoklipy („Son Of A Preacher Man", „Něco jsi slíbil“, „Je to hřích“ a "Jsem to já").

Velmi úspěšné se stalo především její vánoční album s názvem "Vánoční dárek" obsahující mimo jiné i duet se zpěvačkou Lucií Bílou, která se stala kmotrou tohoto CD.

S Kamilou Nývltovou jsme si povídali v pondělí 27. března 2017 v pořadu Regionální scéna.

Mimo jiné jsme se dozvěděli, že se Kamila stále ještě hudebně hledá, že se nevěnuje jenom muzikálu a že její rodina je pro ni jedna z nedůležitějších věcí.

Na vlnách Českého rozhlasu Hradec Králové se na vás těší sourozenci Lucie a Tomáš Peterkovi.

Zleva: Tomáš Peterka, Kamila Nývltová a Lucie Peterková
autoři: Tomáš Peterka , luc
Spustit audio