Nové Město nad Metují zaplatilo za digitalizaci kina téměř pět miliónů korun
Nové Město nad Metují se rozhodlo zachovat ve městě kino. Cesta k jeho dalšímu fungování vedla přes digitalizaci. Ta stála pět miliónů korun.
Varianta investovat do kina, které má za sebou čtyři desítky let fungování prostě nakonec vyhrála.
Pro diváky to mimo jiné znamená možnost sledovat premiéry v den jejich nasazení a samozřejmě vidět filmy ve 3D formátu.
Na slavnostní projekci zašla i redaktorka Eva Boudová.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Nechal utýrat desítky krav, přesto na ně podvodem žádal o dotace 15 milionů korun, píše státní zástupce
-
Nádrž před Lincolnovým památníkem ve Washingtonu má modré dno. Trump mluví o osobním vítězství
-
Nabitý soudní týden v kauze Dozimetr. Svědčit mají exředitel DPP, radní Scheinherr i muž přes ‚krypťáky‘
-
Je to historické vítězství, řekl Pašinjan. Jeho strana získala většinu v arménském parlamentu