Výherce elektrokola v naší Velké letní soutěži si převzal svou cenu. Gratulujeme!

15. červenec 2020

Losování a vyhlášení výsledků soutěže proběhlo ve vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové 3.7.2020. Vylosováni byli celkem tři posluchači. Každý posluchač obdrží po jedné hlavní ceně (elektrokolo, zahradní gril, zahradní kolečko se sadou nářadí).

Zahradní kolečko s nářadím vyhrává paní Lada Cibulová.

Zahradní gril od nás dostane paní Jitka Švehlová.

A elektrokolo Apache získává pan Kamil Poloprudský.

Všem vylosovaným výhercům gratulujeme!

Při velké letní rozhlasové soutěži můžete vyhrát elektrokolo

Toto je jediný dokument, jehož smyslem a cílem je stanovení úplných a podrobných pravidel soutěže Českého rozhlasu Hradec Králové s názvem „Připravte se na prázdniny“. Tato pravidla mohou být měněna a upravována pouze a jedině s výslovným souhlasem provozovatele soutěže, kterým je Český rozhlas Hradec Králové.

Soutěž se řídí Pravidly pro účast v soutěžích Českého rozhlasu. Každý účastník má nárok pouze na jednu výhru. Finanční plnění výher není možné.

Pravidla soutěže:

1. Provozovatelem soutěže je Český rozhlas Hradec Králové, sídlem Havlíčkova 292, 501 01 Hradec Králové (dále jen "provozovatel").
2. Ceny věnoval provozovatel, Barta Bike, Melichar.cz a Albi Česká republika a.s.
3. Soutěž probíhá ve vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové na území Královehradeckého kraje od 1.6.2020 do 30.6.2020.
4. Soutěžícím může být pouze fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky.
5. Jakmile v období uvedeném v bodu 3 zaslechne soutěžící ve vysílání signál: “Připravte se na prázdniny s Českým rozhlasem Hradec Králové” a zavolá jako první na telefonní číslo: 726 46 46 46 automaticky získá jednu z drobných cen (Kuchyňská zástěru s logem ČRo HK, kvízovou hru od ALBI - Hádanky na cesty - Malý detektiv, zahradní lopatku, zahradní motyčku, tričko s logem ČRo HK, kvízy do kapsy od ALBI - Zajímavá místa - kvíz, který vás zavede na turisticky nejatraktivnější místa světa, deštník s logem ČRo HK, sadu steakových nožů, kuchyňskou chňapku s logem ČRo HK, zahradní rukavice, zavírací nůž - do dílny, na zahradu atd., zahradnické nůžky, sadu jehel na špíz, tvořítko na led s víčkem, party vidličky - pro podávání chuťovek, ovoce, zeleniny apod., hnojivo na muškáty a ostatní balkonové rostliny, nafukovací lehátko, kapalné hnojivo na pokojové i venkovní rostliny, sadu úchytek na víno - pro odkládání sklenic s vínem na okraj dezertního talíře, termohrnek od ALBI, pohár s víčkem a otvorem na brčko, knihu „Vrácenky“ Vladimíra Burjánka, knihu „Svobodná a divoká 90. léta „ Dušana Radovanoviče, knihu „Obrázky z Provence“ Jana Šmída, kniha „S veverkami na půdě“ Olgy Krupauerové, kniha „Hubneme s šarmem“ Lenky Jebouskové, „Kniha o líbání“ Marie Formáškové a Jindřicha Krause, kniha „Olympijský rok“ kolektivu autorů, knihu „Bájeďná léta pod psa“ Michala Viewegha, kniha „Fejsbuk“ Ondřeje Hejmy, CD „Karel je king“, CD „Hvězda bílá“ Josefa Vágnera) a zároveň postupuje do slosování o tři hlavní ceny. Každý jednotlivý posluchač se může zúčastnit soutěže pouze jednou.
6. Losování a vyhlášení výsledků soutěže proběhne ve vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové 3.7.2020. Vylosováni budou celkem tři posluchači. Každý posluchač obdrží po jedné hlavní ceně (elektrokolo, zahradní gril, zahradní kolečko se sadou nářadí)
7. Soutěžící svou účastí v soutěži souhlasí s tím, že v případě výhry si tyto ceny vyzvedne u provozovatele osobně dle dohody, nejpozději do sedmi dnů od vyhlášení výsledků soutěže tj. do 10. 7. 2020 včetně. Pokud si soutěžící tyto ceny nevyzvedne do stanovených 7 dnů, cena propadá ve prospěch provozovatele a soutěžící nemá další nárok na případnou finanční nebo jakoukoli jinou náhradu výhry.
8. Hlavní ceny provozovatel nezasílá poštou. Drobné ceny zašleme poštou.
9. Výherce souhlasí s uveřejněním svého jména ve vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové a na internetových stránkách provozovatele (na adrese: www.hradec.rozhlas.cz) v době vyhlášení výsledků soutěže. Předání všech výher zajišťuje provozovatel.
10. Soutěžící bez výhrad přijímá tato pravidla. Poruší-li je, může být ze hry vyloučen a nemá nárok na výhru. Jakékoliv vymáhání výher nebo účasti v soutěži právní cestou je vyloučeno. Finanční plnění výher není možné.
11. Účastí v soutěži každý soutěžící souhlasí s tím, že provozovatel soutěže je oprávněn užít jména a podobizny výherců ve sdělovacích prostředcích a propagačních materiálech provozovatele. Účastí v soutěži každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají ze zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim.
12. Soutěžící, který cenu nebo ceny převezme osobně na Oddělení marketingu a obchodu Českého rozhlasu Hradec Králové, je povinen před převzetím ceny úplně, řádně a pravdivě vyplnit předávací protokol potvrzující řádné převzetí ceny. Výherce, který nejpozději ke dni převzetí ceny nedovršil 15 let věku je povinen cenu převzít spolu se svým zákonným zástupcem.
13. Soutěž je určena posluchačům Českého rozhlasu Hradec Králové. Nesmějí se jí zúčastnit zaměstnanci a spolupracovníci provozovatele, partneři ani reklamní agentury ve smluvním vztahu a jejich nejbližší rodinní příslušníci.
14. Provozovatel si vyhrazuje právo měnit pravidla soutěže, případně ji odložit, přerušit, odvolat, zastavit, prodloužit nebo posunout termín konání či bez náhrady úplně zrušit.
15. Tato pravidla jsou platná ode dne vyhlášení. Jejich plné znění je uloženo v kanceláři Oddělení marketingu a obchodu Českého rozhlasu Hradec Králové a vystaveno na internetové adrese: hradec.rozhlas.cz

autoři: Tomáš Peterka , baj
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.