STÁHNĚTE SI: Rozhlasové noviny do každé rodiny

18. září 2019

Připravili jsme pro vás speciální Rozhlasové noviny. Dozvíte se spoustu zajímavých informací o aktuálních pořadech a představíme vám také naše moderátory.

Přečtete si rozhovor s hercem Josefem Dvořákem ve kterém vám mimo jiné prozradí, proč má rád rozhlas. A také vás pozve k poslechu pravidelné odpolední Humoriády po 16. hodině.

Herečka a malířka Iva Hüttnerová připravuje do vysílání rady do života v rubrice Domácí štěstí. V rozhovoru se dozvíte, co pro ni osobně především představuje pocit domácího štěstí.

Vezmeme vás také na výlety! Nový cestovatelsko - soutěžní seriál Výlety s Pavlem Kudrnou vysíláme každou sobotu a neděli po 13. hodině. A v Rozhlasových novinách vám přinášíme také několik netradičních tipů na zajímavý výlet v našem regionu.

Lada Klokočníková a Jiří Kánský vám představili naše Rozhlasové noviny

Zkušený rozhlasový moderátor Luboš Xaver Veselý posílil tým Českého rozhlasu. Jeho talkshow Xaver a host můžete slyšet každý všední den po 13. hodině. Cítí se být víc moderátorem, novinářem nebo spisovatelem? I to se dozvíte v našich Rozhlasových novinách.

A samozřejmě nechybí ani Pochoutkový rok na sladko. Máte v rodině tradiční recept na sladký pokrm? Podělte se o něj s námi a vyhrajte vybavení do kuchyně v celkové hodnotě 100 000 korun.

V aktuálních Rozhlasových novinách najdete také tři pozoruhodné recepty, jako tip od nás. Můžete zkusit Šmetrdóle, Masopustní koblihy i Perníkovou roládu.

Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.