Proleťte se nad východními Čechami a poznáte, jak je vidí jen ptáci a posádky letadel či balonů

Náchodsko z nebe, jak je vidí jen ptáci a posádky letadel či balonů

3. březen 2021

Proletíme se spolu nad Náchodskem a představíme vám unikátní projekt CBS Nakladatelství s názvem Česko z nebe, který nabízí díky fotografickým knížkám pohled na Českou republiku z ptačí perspektivy. A to je vzácný a neopakovatelný zážitek, který se ne každému poštěstí.

Náchodský region se stává stále víc cílem statisíců návštěvníků z domova i ze zahraničí.

K zajímavostem tohoto koutu naší vlasti patří jednak krásy a památky malebných měst jako je Broumov, Červený Kostelec, Česká Skalice, Hronov, Jaroměř, Nové Město nad Metují, Police nad Metují a Teplice nad Metují. A potom samozřejmě nádherná příroda.

Ponořte se do krajiny, ze které vystupují mohutné skály jako pohádkoví obři. Náchodský region protkaný starými hrady na vás dýchne svou velkolepostí. A architektonické skvosty vás očarují svou nádherou.

Společnost CBS Nakladatelství s. r. o.
se zabývá podporou a rozvojem regionů. Již více jak 17 let přichází na trh s jedinečnými produkty, které lidem přibližují jejich okolí, ale i vzdálenější místa netradičním a zajímavým způsobem. Jedním z projektů je edice Česko z nebe, která postupně představuje jednotlivé okresy z ptačí perspektivy. Edice bude obsahovat necelých 70 knih. V současné době v Královéhradeckém kraji vznikají nové ručně malované cyklomapy ve spolupráci s dětmi z regionu, ohledně jejich realizace se můžete obrátit na Mgr. Kateřinu Pourovou, 604 180 134, která projekty zastřešuje.

autor: baj | zdroj: Společnost CBS Nakladatelství s. r. o.
Spustit audio

Související