Páteční Noční linka: Vánoce s Českým rozhlasem

21. prosinec 2018

Je pro vás Český rozhlas nepostradatelným společníkem i o Vánocích? Pomáhá vám rozhlasové vysílání v samotě a nebo jen v dotvoření příjemné atmosféry vánočních svátků? Posloucháte i na Štědrý den a o svátcích? Pouštíte si u štědrovečerní večeře Rybovu mši a koledy z rozhlasu? A co rozhlasové pohádky a povídky? Jste o Vánocích vnímavější? Uděláte si čas na delší poslech a nebo je pro vás rozhlas jen kulisou třeba při vaření nebo pečení? 

Český rozhlas s koledami, příběhy a pohádkami k Vánocům neodmyslitelně patří. Možná jste ho také o Vánocích poslouchali už jako malí s rodiči a byli "jedno velké ucho". V bohatém programu mnoha stanic Českého rozhlasu si může každý najít to své, vybrat co mu vyhovuje a co ho potěší.

Také u Karla Sladkého doma patří poslech Českého rozhlasu o Vánocích k tradicím. Letos ale bude mít i rozhlasové Vánoce, které má tak rád, protože se setkává se svými milými posluchači a promlouvá k těm, kteří jsou na Vánoce sami.

Na Štědrý den a svátky bude Karel Sladký sloužit ve své domovské stanici - v Českém rozhlase Hradec Králové. Jeho vánoční služby jsou už tři desítky let v rozhlase ve znamení kontaktu s těmi, pro které je milé slovo pohlazením a vánoční hudba oázou klidu.

Jaké místo má Český rozhlas o Vánocích u vás? Posloucháte vysílání více, pozorněji? Na vaše vyprávění se moc těší moderátor Noční linky Karel Sladký. Můžete mu k tématu už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autor: kas
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.