Máte se na co těšit! Chystáme pro vás Léto v lázních

1. červenec 2020

Prázdniny budou na všech našich regionálních stanicích ve znamení lázní. Od 7. července vás každý všední den čeká soutěž o poukaz na pobyt v některých z našich nejznámějších lázní a o víkendu odtamtud budou živé přenosy. Na nich se můžete například naživo setkat s moderátorem lázeňského léta, kterým je Pavel Kudrna.

A malou ochutnávku lázeňské atmosféry jsme vám přinesli už 1. července, ve společném dopoledním živém vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové, Liberec a Pardubice z nedalekých Lázní Bělohrad.

Moderátoři všech tří stanic, Lada Klokočníková, Jitka Slezáková a Pavel Kudrna představili lázeňský rezort a jednotlivé procedury v rozhovoru s lékařskou ředitelkou lázní MUDr. Jitkou Ferbrovou a fyzioterapeutem Denisem Danilovem.

Zavolali také Halině Pawlowské, která z rezortu vysílá svůj pravidelný pořad Na větvi s Halinou. Pavel Kudrna dopodrobna představil soutěž Léto v lázních a soutěžilo se i v přímém přenosu, o pravdivost historek, které vyprávěl. 

A máme pro vás i fotky.

Nestihli jste celý přenos? Poslechněte si ho:

Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

klasika.jpg

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?