Zubatý den s Českým rozhlasem Hradec Králové

8. říjen 2015

Na čtvrtek 8. října 2015 připravil pro své posluchače Český rozhlas Hradec Králové Zubatý den, protože je partnerem Dne zdravých zubů.

Po celý den se ve vysílání dozvíte zajímavosti a rady týkající se zubní hygieny a péče o náš chrup.

V 8:35 bude naším hostem ve studiu David Šmeral z Obřího akvária v Hradci Králévé. Ten posluchačům popovídá o dravých rybách a jejich zubech aneb piraně pěkně zblízka!

V 10:35 zavoláme v rámci Zubatého dne populární herečce Monice Zoubkové.

Hostem radioporadny bude po 11. hodině dopolední dentální hygienistka Lenka Barillová.

Česká stomatologická komora pořádá 8. října 2015 v OC Atrium v Hradci Králové od 10:00 do 17:00 hodin 3. Český den zdravých zubů. Dopolední program bude určen především dětem. A Český rozhlas Hradec Králové bude samozřejmě přítomen.

Po celý den se bude do vysílání hlásit z OC Atrium v Hradci Králové, kde se Český den zdravých zubů koná, moderátor František Mifek.

A pokud nám navíc během dne na naši adresu studio.hradec@rozhlas.cz napíšete, co nejvíc asociací, které ve vás "Zubatý den" vyvolává, můžete vyhrát zajímavé knihy.

Česká stomatologická komora pořádá 8. října 2015 v OC Atrium v Hradci Králové od 10:00 do 17:00 hodin 3. Český den zdravých zubů

Hezký úsměv i poslech vám všem!


Zvětšit mapu
autor: KLO
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

Jan Pokorný, ředitel Zpravodajství Českého rozhlasu a moderátor

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.